en

AKTUALNOŚCI

Ewaluacja Festiwalu TAKE PART IN ART 2018 - zapytanie ofertowe

poniedziałek, 14 maja 2018

W związku z realizacją III edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłdszych TAKE PART in ART, dofinansowanego z budżetu Urzędu Biura Kultury m.st. Warszawy, Fundacja Teatru Małego Widza ogłasza składanie ofert na wykonanie zadania pod nazwą: „Ewaluacja Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART in ART”.

czytaj więcej

CALL FOR PROPOSALS - TAKE PART IN ART 2018

wtorek, 16 stycznia 2018

CALL FOR PROPOSALS | The International Festival of Theatre for Early Years TAKE PART IN ART 2018 | Warsaw, POLAND

czytaj więcej
poniedziałek, 18 grudnia 2017

ŻEGNAMY FESTIWAL I PAKUJEMY SIĘ!

Tegoroczną drugą edycję festiwalu  zamyka austriacki spektakl Teatru NUU pt. WALIZKA. To przedstawienie pełne ruchu, tańca i muzyki, prezentujące różne pomysły na pakowanie i rozpakowywanie torby podróżnej. W piątek 15 grudnia odwiedziły nas dzieci ze żłobków i przedszkoli. Sa i La stworzyły na scenie, jak również w wyobraźni dzieci, ogromnie pojemną torbę, w którą każdy mógł spakować wszystko, co mu się tylko zamarzyło: parasol, kota, szczoteczkę do zębów, powietrze, śmiech, dżdżownicę, koguta, a nawet ulicę. Chcecie sprawdzić, jaki bagaż powstał z tej mieszanki pomysłów? Zapraszamy do galerii zdjęć zamieszczonej poniżej.

 

16 i 17 grudnia na festiwal do Starej Prochowni przybyły dzieci z rodzicami, aby odbyć daleką podróż, pełną ciekawych zabaw i przygód. Spektakl WALIZKA nie tylko poćwiczył zdolności zapamiętywania małych widzów, ale również sprawił, że ich wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach. Sprzyjała temu prościuteńka scenografia i sposób, w jaki artystki komunikowały się z widzami. Na czarnych tabliczkach wyklejały taśmą malarską przedmioty, które każda z nich chciała zabrać ze sobą w podróż, a dzieci zgadywały, co to za przedmiot. Po zakończonym spektaklu wielką frajdę sprawiło wszystkim wkładanie swoich pomysłów do ogromnej walizki, która została wyklejona się na scenie. Widzowie wypełnili przedmiotami nie tylko podłogę, korytarz i przegródki w walizce - obklejeni taśmami zostali nawet rodzice i dzieci, których nie mogło zabraknąć w planowanej wyprawie ;)

 

Dziękujemy serdecznie naszej publiczności i przybyłym na nasz festiwal artystom i zapraszamy na trzecią edycję TAKE PART IN ART, która powróci jesienią 2018.


Powrót
CZTERY PORY ROKU - PODRÓŻ SENSORYCZNA
niedziela, 17 grudnia 2017

CZTERY PORY ROKU - PODRÓŻ SENSORYCZNA

Wspominamy ostatnie festiwalowe warsztaty pt. CZTERY PORY ROKU, które poprowadziła Agnieszka Czekierda.