2-6 LAT Kup bilet

KSIĄŻKA TO KSIĄŻKA to spektakl z muzyką na żywo dla dzieci od 18 miesiąca życia, inspirowany wielokrotnie nagradzanymi, interaktywnymi książkami i rysunkami Hervé Tulleta oraz pracą Magritte i Tati.  

 

Książka to książka. 

Dwaj bohaterowie muzycznego spektaklu zapraszają nas w podróż. Mają ze sobą mnóstwo walizek. W walizkach pełno jest książek, w książkach pełno muzyki, na stronach pełno szalonych faktów i niespodziewanych żartów, papier pełen jest subtelnych dźwięków. Słyszycie upływający czas? Słyszycie własne myśli?

Bohaterowie wyczarowują w swoich głowach, w książkach i w naszych głowach kolorowy świat, w których kartka fruwa, samochód jedzie z jednego miejsca w drugie, i w następne, skacze za burtę kropka na mapie, dziura w papierze, skręt, głowa, planeta. 

 

Reżyseria: Karel Van Ransbeeck

Muzyka: Bart Voet

WystępująKarel Van Ransbeeck, Bart Voet

Kompozytor: Adrian Lenski

Opieka artystyczna: Laurent Dupont – ACTA company

Kostiumy: Lies Maréchal

Scenografia: Wim Van de Vyver

Wydawcy: Phaidon Press, Tate Publishing i Bayard éditions

Czas trwania: 45 miut

 

Inspirowane książkami i ilustracjami Hervé Tulleta

Info o teatrze

Teatr De Spiegel specjalizuje się w tworzeniu spektakli dla najmłodszych dzieci - od 3 miesiecy do 3 lat. Aktorzy i muzycy wchodzą w interakcję z obiektami, przestrzenią i muzyką, jak również z publicznością. Ten niezwykły sposób komunikacji sprzyja kameralej i sympatycznej atmosferze przedstawień. Teatr De Spiegel wzbudza ciekawość i zdumienie zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz pobudza ich wyobraźnię. De Spiegel jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystycznego SMALL SIZE.