Dzielimy się wrażeniami z pokazów włoskiego spektaklu "W INNYM ŚWIETLE". W piątek przybyły do nas grupy przedszkolne na dwa przestawienia. Na zakończenie spektaklu wszystkie dzieci miały szansę zapoznać się ze "świetlnymi" aktorami - spotkanie oko w oko z dostojną Panią Lampą czy całus od zwariowanej niebieskiej Lampeczki Migotki sprawiły wszystkim ogromną radość.

 

Sobota i niedziela festiwalowa to oczywiscie czas zarezerowaony dla rodzin z dziećmi. Widzowie z zainteresowaniem przyglądali się magiczym pokazom przepięknych efektów świetlnych. Na scenie pojawiły się różnej wielkości lampy i żarówki, zoabczyliśmy migoczące niebo pełne gwiaz, połyskujące reflaksami niebieskości morze, usłyszeliśmy muzykę wygrywą na strunach świetlnych. Pojawił się nawet deszcz, który roztańczył się na całej scenie, zmianiał kształty i rozmiary. Artyści przedstawienia "W innym świetle" zaprezentowali nam magiczny, lekki i poetyki jak marzenie senne teatr tańca. Giada, Luciano i Andrea - GRAZIE MILLE!!!

 

Drugi spektakl teatru La Baracca z udziałem Andrea Buzzetti - aktora i magika świetlnego pt.: "SPOT" będzie można zobaczyć podczas festiwalu w listopadzie.

 

Zapraszamy bardzo serdecznie!

 

Bilety na spektakle festiwalowe dostępne są w zakładce KALENDARZ.